Hledáte bydlení, které by pro vás bylo skutečným domovem? Hledáte bydlení na dobré adrese, které vám poskytne moderní zázemí a veškerou občanskou vybavenost plynoucí z bytu ve městě? V takovém případě by vám určitě neměla uniknout nabídka bytů v rámci rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka. Tyto bytové domy najdete na pražském Smíchově, přičemž nabízejí bydlení vhodné pro různé věkové kategorie, jednotlivce, dvojice i rodiny.

Byty s pěkným výhledem

Každý z nás by chtěl bydlet v pěkném moderním bytě. Aspoň pokud tedy toužíte po městském životním stylu, který vám nabízí dostatek pracovních příležitostí, kulturu, zábavu i relaxaci. Rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka vám toto všechno může v dosahu nabídnout. Celkem zde vzniká 117 bytů, ke kterým náleží zároveň 140 garážových stání. Můžete si pořídit byty orientované různým směrem, podle toho se pak bude také lišit výhled:

  • Byty v sekci A s výhledem na Prahu
  • Byty v sekci B s výhledem do zahrady

 

Pokud oceníte výhledy na Prahu, máte hlavní město ve svém srdci a chcete jej každý den vidět z okna, určitě zvolte byty v sekci A, které se nacházejí na severní hraně pozemku. Je to ideální volba pro každého, kdo miluje metropolitní životní styl. Může být pro vás zajímavá ale také koupě bytu na Praze 5 s výhledem do zelené zahrady, což je příjemné bydlení například pro rodiny s dětmi. Tyto byty se potom nacházejí při jižní hraně pozemku. Každý si nicméně může vybrat přesně podle svého gusta, zda má raději živoucí město nebo uklidňující zeleň.

Moderní interiéry a výhody okolí

Výhodou veškerých bytů v rámci rezidence Vilapark Klamovka je rozhodně jejich moderní pojetí. Byly navrženy ve spolupráci s designéry, kteří se zasadili o návrh estetických interiérů, které jsou zároveň funkční. Oceníte také prosvětlené prostory, kde je dostatek světla po celý den. V blízkosti bytů je bývalý Zámecký park Klamovka vhodný pro různé sportovní aktivity a relaxaci. Snadno vyrazíte také do města, do restaurací či kaváren nebo za nákupy.