Společnost UNIKONT GROUP s.r.o. byla založená v roce 1991. Od svého počátku patřila mezi jednu z největších společností v oblasti čistící a komunální techniky. Své aktivity rozvíjí jak na našem území, tak i na Slovensku. Poskytuje snadné řešení pro vnitřní i venkovní úklid, který zajišťují jednotlivé divize.

Společnost nabízí široký sortiment různých značek, které představují světoví výrobci. Pro většinu z nich je výhradním dovozce. V portfoliu naleznete prostředky pro ruční úklid, vysavače profesionální i průmyslové, sekačky, podlahové mycí automaty, bezprašné zametací stroje nebo komunální techniku, do které patří i multicar. Mezi světové výrobce, jejichž stroje společnost nabízí, patří HAKO, MULTICAR, POWERBOSS, MINUTEMAN, WIELAND, FRANK, RIBO, GHIBLI, AS MOTOR, TIMAN, TRILETY nebo EPOKE.

Samozřejmostí je předprodejní, záruční i pozáruční servis na kompletní nabízený sortiment. Nejste-li si jisti, můžete využít bezplatné a nezávazné předvedení konkrétního zařízení v provozních podmínkách.

Klienty tvoří obchodní řetězce, velké nadnárodní korporace a malé i velké firmy z různých oborů. Početný tým, který je k dispozici zákazníkům, je připravený řešit každodenní požadavky. Na každé pobočce jsou k dispozici stroje k nákupu i pronájmu.

Multicara

Multicara pomáhá při venkovním komunálním úklidu. Společnost nabízí hned dva modely.

Model Multicar M29 je kompaktní, snadno se ovládá a je velmi flexibilní. Lze jej využít během celého roku. Poskytuje modulární koncepci, která umožňuje širokou škálu aplikací – komunální technika, zahradnictví nebo terénní úpravy. Zvládne zametání, sekání, vysávání listí a čištění.

Model Multicar M31/M31 Hydrostat je multifunkční, hospodárný a snadno se s ním manévruje. Jedná se o univerzální nosič nářadí a výkonný transportér.

Podrobnosti naleznete na stránkách unikont.cz.