Pražský Žižkov se mění před očima, a jak to vypadá, vzkvétá do krásy. S tím, jakou rychlostí se mění v módní čtvrť, prudce stoupá i nabídka a poptávka po nových bytech v této lokalitě. Jak si mezi nimi najít ten, který vám bude naprosto vyhovovat? Rozhodnost je při výběru klíčová.

Největší lákadla pražského Žižkova? Blízkost centra i občanská vybavenost

Praha 3 je oblíbeným místem k bydlení, protože se nachází blízko centra, nabízí dostatečné kulturní využití, pestrá je také nabídka služeb a občanská vybavenost je na jedničku. Žižkov byl odjakživa oblíbenou pražskou čtvrtí, která hýřila životem. Proto není překvapivé, že byty na Praze 3 jsou neustále velice žádané.

Zájem o koupě bytů na Žižkově stále roste

V posledních letech prošel Žižkov ohromnou proměnou a asi největší rozruch vyvolalo oznámení, že dojde k přestavbě Nákladového nádraží Žižkov, které je již dlouho nepoužívané. Díky tomu zájem o koupě bytu na Žižkově ještě vzroste. Abyste nepropásli tu nejlepší nabídku, podívejte se na aktuální bytové projekty, které na Praze 3 vznikají.

Rezidenční projekt Byty Na Vackově

Jedním z nich je například rezidenční projekt Byty Na Vackově, jenž nabídne celkem 233 nových bytů a 91 garážových stání. Součástí každého bytu bude předzahrádka, balkon nebo terasa a v nabídce budou byty všech velikostí, od skromných garsonek až po luxusní pětipokojové byty. Přestože jednotlivé byty budou připraveny k nastěhování v roce 2024, jejich prodej byl již zahájen a o byty je enormní zájem. Proto je nutné učinit rozhodnutí co nejdříve, abyste nepropásli svou příležitost.

Protože pražský Žižkov se brzy stane ještě mnohem žádanější lokalitou pro bydlení, pokud vás bydlení na Praze 3 láká, je opravdu nejvyšší čas vybrat si nový byt k nastěhování.