Lepící krepové pásky jsou nepostradatelnou součástí mnoha oborů, především malířů, designérů, dekoratérů a lakýrníků. Pomáhá jim při jejich práci jako ochrana rohů. Lepící krepové pásky ochrání rohy před poškozením při práci s barvami. Ať už lišta u podlahy nebo přechod mezi stěnou a stropem je chráněn nejen před potřísněním od barvy, ale také před mechanickým poškozením. Tím však využití lepící krepové pásky nekončí.

Průmyslovým školám pomáhá lepící krepová páska při výuce

Mnoho středních i vysokých škol odebírá na jarico.cz lepící krepové pásky, které využívá při některých hodinách výuky, například technické kreslení.

Lepící krepové pásky se logicky vyrábí z krepového papíru. Její výhodou je vrstva rozpouštědlového lepidla, které má jednu úžasnou vlastnost – při odstranění pásky z povrchu, včetně papíru, nezanechá žádnou stopu. Chráněný povrch zůstane zcela nepoškozený. To je také důvodem, proč je lepící krepová páska součástí nejen některých povolání, ale také škol.

Lepící krepová páska je samozřejmě také součástí výbavy každé domácnosti, především kutilů.

Kde lepící krepové pásky objednat?

Velkoobchod jarico.cz má ve své nabídce čtyři základní velikosti lepících krepových pásek. Tím však nabídka sortimentu ani zdaleka nekončí. Kromě ostatních typů lepících pásek (oboustranné lepící pásky, papírové, barevné, PP lepící pásky atd.), můžete vybírat z nabídky potravinářských a gastro obalů, hygienických a čistících prostředků, průmyslových obalů, dárkových obalů, BIO a EKO obalů a vratných obalů.

Pokud si nejste jisti svým výběrem, neváhejte jarico.cz kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře.

Obalové materiály jarico.cz působí na trhu již od roku 1994, což je zárukou kvalitního zboží a dokonalého servisu.