Policové regály jsou důležitou a nezbytnou součástí mnoha firem již po mnoho let. Policové regály totiž představují ideální systém, jak bezpečně a přehledně uložit výrobky, krabice a další věci. Hledáte-li regálový systém pro svou firmu, pak se obraťte na společnost META Skladovací technika, s. r. o., která vám poskytne kvalitní regálové systémy mnoha druhů.

Široký výběr regálových a policových systémů

Společnost Meta se zabývá výrobou policových systémů pro široké spektrum oborů. Své uplatnění najdou v malých i velkých firmách. Využít regálové systémy tak budete moct v mnoha obchodech, průmyslových odvětvích, kancelářích atd. Společnost Meta vám zajistí regálové systémy, které splní vaše požadavky a potřeby. Zajistí vám i ocelové plošiny a konstrukce, aby vaše firma disponovala vším, co potřebuje.

Pořídit si můžete například policové regály pro skladování malých dílů, paletové regály pro skladování palet, konzolové regály pro uložení zboží dlouhých rozměrů, podlahové systémy a další regálové systémy. Společnost Meta vám zajistí i policové regály na míru tak, aby zapadly přesně do prostoru vaší firmy.

Regálové systémy vysoké kvality

Na policovém systému od společnosti Meta oceníte nejen široké rozměrové vlastnosti, ale také vysokou kvalitu. Regálové systémy jsou vyráběny tak, aby byly schopné odolávat vysokým nárokům a náročným provozním podmínkám. Jejich charakteristickou vlastností je také dlouhá životnost, jelikož jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů. Jsou uzpůsobeny i možnostem manipulace s materiálem pomocí vysokozdvižného vozíku, aniž by došlo k jejich poškození.

Pořiďte si kvalitní osvětlení

Společnost Meta firmám neposkytuje pouze kvalitní regálové systémy mnoha rozměrů, ale nabízí firmám i kvalitní osvětlení. Osvětlení je totiž většinou důležitou a nepostradatelnou součástí firem. Pořídit si můžete cenově výhodné LED skladová světla či špičková řešení s programovatelným řízením. Tato firma vám dokáže naplánovat i osvětlení dle vašich přání a potřeb, abyste získali přesně takové osvětlení, které je potřebné pro provoz vaší firmy.